Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Firma

Společnost EKOHRON, s.r.o. je účetní, daňová a softwarová firma, která se zabývá poskytováním služeb v oblasti zpracování účetnictví, daňové evidence, mezd, daňových přiznání, účetním a daňovým poradenstvím a dále realizací projektů, dodávkou a implementací software pro zpracování ekonomických agend malých a středních subjektů.

Zkušenosti

Za svou existenci získala firma značné zkušenosti při práci pro své zákazníky. Ve společnosti vykonává svou odbornou činnost 7 pracovníků, z nichž většina více než 20 let. Mezi zaměstnanci jsou specialisté na řešení problematiky zpracování účetních agend právnických i fyzických osob, podvojného účetnictví, daňové evidence, mzdové problematiky, poskytování daňového poradenství a implementaci software. V současné době zpracovává společnost účetnictví pro více než 100 subjektů, v minulosti realizovala dodávky účetního software pro více než 200 firem a počet zákazníků, které využily během uplynulých 29 let některou z uvedených služeb, je přes 1000.

Zákazník jako partner

Naše znalosti pomáhají úspěšně zvládnout množství ekonomických operací, jež pramení z rostoucích a měnících se aktivit organizace klienta, s jejím zvětšováním, se změnou legislativy a s měnícím se okolním podnikatelským prostředím. Proto je pro nás zákazník především partnerem, který od nás může očekávat aktivní pomoc a dlouhodobou spolupráci při řešení svých náročných požadavků.